Harmonogram dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024
Lp.
|
Nazwisko i imię nauczyciela |
Termin |
Sala |
|
Wilkołek Agnieszka |
Wtorek 15.00- 16.00 |
Gabinet dyrektora |
|
Adamiak Katarzyna |
Piątek 13.00- 14.00 |
s. 2 |
|
Bubicz Katarzyna |
Poniedziałek 14.00- 15.00 |
s. 3 |
|
Czapiewska Agnieszka |
Środa 15.00 – 16.00 |
s.4 |
|
Danilczuk Małgorzata |
Poniedziałek 15.40 – 16.40 |
Pokój nauczycielski |
|
Dec Barbara |
Wtorek 13.30 – 14.00 Wtorek 15.45 – 16.15 |
Pokój nauczycielski |
|
Drzewiecka Małgorzata |
Piątek 14.50 – 15.50 |
Pokój nauczycielski |
|
Ks. Duma Edward |
Poniedziałek 13.30 – 14.30 |
Pokój nauczycielski |
|
Garamaj- Jaworowska Joanna |
Środa 14.50- 15.50 |
Pokój nauczycielski |
|
Gębała Małgorzata |
Poniedziałek 14.00- 14.30 Poniedziałek 15.45 – 16.15 |
Pokój nauczycielski |
|
Hereć Wiesław |
Środa 14.00- 14.30 Środa 15.45 – 16.15 |
Sala gimnastyczna |
|
Kępińska Magdalena |
Czwartek 14.00- 15.00 |
biblioteka |
|
Kowalik Dorota |
Środa 14.00- 15.00 |
Pokój nauczycielski |
|
Kruk Ewa |
Poniedziałek 14.00- 15.00 |
Pokój nauczycielski |
|
Lipa Iwona |
Środa 15.45- 16.45 |
Pokój nauczycielski |
|
Łubkowska Magdalena |
Środa 15.40 – 16.40 |
s.3 |
|
Maroński Grzegorz |
Czwartek 15.00- 16.00 |
Pokój nauczycielski |
|
Macioszek Marta |
Poniedziałek 15.40- 16.40 |
Pokój nauczycielski |
|
Miotła Małgorzata |
Wtorek 14.00- 15.00 |
Pokój nauczycielski |
|
Olech Barbara |
Piątek 14.00- 14.30 Piątek 15.45 – 16.15 |
Pokój nauczycielski |
|
Olech Renata |
Piątek 15.40 – 16.40 |
s. 11 |
|
Pawłowska Anna |
Czwartek 14.00- 15.00 |
Pokój nauczycielski |
|
Poleszak Justyna |
Poniedziałek 15.45 – 16.45 |
Pokój nauczycielski |
|
Popławska Wioletta |
Poniedziałek 13.10- 14.10 |
Świetlica |
|
Popławska – Sławek Lilia |
Poniedziałek 13.45 – 14.45 |
s. 14 |
|
Prucnal Katarzyna |
Poniedziałek 15.45-16.45 |
Pokój nauczycielski |
|
Rzążewska Joanna |
Wtorek 13.00- 14.00 |
s.13 |
|
Samborska Katarzyna |
Czwartek 14.00- 15.00 |
Pokój nauczycielski |
|
Sikora Beata |
Czwartek 14.55-15.55 |
Pokój nauczycielski |
|
Sikorska Małgorzata |
Poniedziałek 14.00- 14.30 Poniedziałek 15.45 – 16.15 |
Pokój nauczycielski |
|
Skiba Małgorzata |
Środa 14.50- 15.50 |
Pokój nauczycielski |
|
Sobczuk Katarzyna |
Poniedziałek 14.00- 15.00 |
s. 13 |
|
Szkulnik Małgorzata |
Czwartek 14.50- 15.50 |
Pokój nauczycielski |
|
Szymanek Luiza |
Poniedziałek 13.00- 14.00 |
s. 8 |
|
Szpot Agnieszka |
Czwartek 13.00- 14.00 |
s. 17 |
|
Szyszkowska- Sobiech Elena |
Wtorek 13.00- 14.00 |
s.7 |
|
Wojciechowska Beata |
Czwartek 12.30 – 13.00 Piątek 10.30 - 11.00 |
s. 1J |
|
Wróbel Ignacy |
Czwartek 14.00 - 15.00 |
Sala gimnastyczna |
Aktualności
1 marca obchodzimy Narodowy Dzień ...
1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych Żołnierze Wyklęci byli żołnierzami polskiego powojennego podziemia ...
Projekt "Uczymy (się) z ...
OFERTA ZAJĘĆ W RAMACH GMINNEGO PROJEKTU „Uczymy (się) z pasją” DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BYSTRZEJOWICACH PIERWSZYCH NA LATA ...
Szkoła Pamięta
Szkoła Pamięta Już po raz piąty uczniowie naszego Zespołu Szkół wzięli udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła ...
Zajęcia korekcyjne dla uczniów
Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej Od września 2023 roku odbywa się kolejna edycja zajęć w ramach projektu ...